LIVE RADIO SOAAVE 2017


ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ

 

LIVE CHAT

Απονομή Επάθλων Βορείου Ελλάδος 2015

ΕκτύπωσηE-mail

ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΕΑ - ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΕΑ

Tη Τετάρτη 9 Μαρτίου 2016 και ώρα 19:00 στο Νέο Δημαρχιακό Μέγαρο Θεσσαλονίκης (Αίθουσα Μανόλη Αναγνωστάκη), πραγματοποιήθηκε η Τελετή Απονομής των Επάθλων για τους αγώνες της Βορείου Ελλάδος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΔΗΓΩΝ   ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2015

1

ΚΟΥΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΟΘ)

2

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ)

3

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΟΘ)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ   ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2015

1

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΟΘ)

2

ΚΑΠΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ)

3

ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΜΑΚ)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΔΗΓΩΝ   ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ F2 2015

1

ΚΟΥΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΟΘ)

2

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ)

3

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΟΘ)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ   ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ F2 2015

1

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΟΘ)

2

ΚΑΠΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ)

3

ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΜΑΚ)

ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α6 2015

1

ΚΟΥΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΟΘ)

2

ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΛΑ)

3

ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΟΘ)

ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ   ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α6 2015

1

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΟΘ)

2

ΑΣΠΡΟΜΟΥΓΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΛΑ)

3

ΝΤΙΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΟΘ)

ΕΠΑΘΛΟ ΟΔΗΓΩΝ ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α7 2015

1

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ)

2

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΟΘ)

3

ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟΘ)

ΕΠΑΘΛΟ ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ   ΡΑΛΛΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α7 2015

1

ΚΑΠΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ)

2

ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΜΑΚ)

3

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΟΘ)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΛΥΝΙΚΟΥΣ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ & ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2015

1

ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΛΑ ΒΟΛΟΥ)

2

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΟΘ)

3

ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΛΕΞ)

ΕΠΑΘΛΟ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ & ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ FORMULA SALOON 2015

1

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΛΑΜΣ)

2

ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΣΓΟΥΡΗΣ (ΛΑΜΚΕ)

3

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑΜΣ)

ΕΠΑΘΛΟ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2015

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α

1

ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΟΦΑΔ)

2

ΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΛΕΞ)

3

ΧΑΡΑΤΖΗΣ ΒΑΪΟΣ (ΑΟΘ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β

1

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΟΘ)

2

ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΛΠ)

3

ΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΟΘ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ

1

ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΦΑΔ)

2

ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΦΑΑ)

3

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΦΑΔ)